Jest plan !!!!

Wczoraj odbyła się dłłłłuugggooo wyczekiwana wizyta kwalifikująca. Nieuzasadniony dla mnie stres towarzyszył mi cały dzień, czego efektem było na błysk wysprzątane mieszkanie :)
No dobrze ale przejdźmy do konkretów.
Wszystkie badania z Panem Mężem mieliśmy ok. Poza dwiema konsultacjami: endokrynologiczną oraz onkologiczną.
U endokrynologa bez zawirowań, Pan Profesor stwierdził, że nie może się czepiać mojej tarczycy.(sympatyczny starszy Pań, który stwierdził, że dzisiejszy lekarze to już nie mają się czego czepiać, a ginekolodzy to już w ogóle masakra).
Onkologa musiałam odwiedzić, ze względu na dużą torbiel w lewej piersi. Pan onkolog stwierdził, że to pewnie nic poważnego, ale dla mojego spokoju zrobimy punkcje. No i tu wyszło moje „medyczne przeczulenie”
pewnie nie ma takiego zwrotu – ale jakoś tak mi to pasuje do sytuacji.I pomimo tego, że Pan doktor nie nalegał pozyskany z punkcji materiał wysłałam do badania histopatologicznego.
O zgrozo, bo jak się później okazało u mojej gin bez tego nieszczęsnego wyniku nie możemy rozpocząć stymulacji. Na szczęście moja kochana koleżanka postara się o wynik na cito, więc sytuacja uratowana. UFFFff:)
Plan przedstawia się następująco:
– 14 marca zastrzyk domięśniowy z Diphereline 3mg (ze względu na moje wysokie AMH) moja gin zdecydowała mnie wyciszyć tym jedną iniekcją (niestety lek nierefundowany)
– 25 marca rano badanie poziomu FSH i estradiolu o 14.00 wizyta (stymulowana chyba beEdę Puregonem??? )
– planowana punkcja 8 kwiecień :)
Wszystko więc wskazuje na to, że moje jajeczka zaczną rosnąć w Święta Wielkanocne :), taki zabawny zbieg okoliczności :)

2 myśli nt. „Jest plan !!!!

 1. ~paradise

  Ja też będę miała punkcję na początku kwietnia :) razem będzie nam raźniej :)
  Fajnie, że udało Ci się z wszystkimi badaniami. Załatwianie tych wszystkich formalności to tragedia :)

  Odpowiedz
  1. blogerka2612 Autor wpisu

   Nawet nie wiesz jak sie ciesze :) Mam nadzieje ze juz niedlugo obie bedziemy ciezarowkami :)

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>